Остання редакція: 18 червня 2016

Випускники Уманського НУС стали дипломованими спеціалістами з економіки підприємства

17 червня відбулося урочисте вручення дипломів про закінчення Уманського національного університету садівництва випускникам факультету економіки і підприємництва.

Омріяні дипломи отримали 18 студентів денної форми навчання зі спеціальності “Економіка підприємства”. Диплом з відзнакою отримали студенти: Гасимова Айнур Рагім кизи, Забіяка Анастасія Володимирівна, Нижник Ірина Олегівна.

Привітати вже дипломованих спеціалістів прийшли їхні родичі, друзі, професорсько-викладацький склад факультету економіки і підприємництва.

Вітаємо наших спеціалістів! Нехай професійний рівень підготовки сприяє їхньому кар’єрному успіху! Бажаємо успіхів на професійній ниві, звершення всіх надій і досягнення поставленої мети, щасливого та мирного майбутнього!