Остання редакція: 10 листопада 2021

Підписаний договір на виконання науково-дослідної роботи

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва веде активну науково-дослідну діяльність. Результатом став підписаний договір на виконання науково-дослідної роботи між фермерським господарством «Краснопілка–КПВ» Уманського району Черкаської області» (головний бухгалтер ФГ «Краснопілка–КПВ» Віта Поліщук) та Уманським національним університетом садівництва (завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Сергій Соколюк) на тему:  «Економічне обґрунтування закладання яблуневого саду у ФГ «Краснопілка–КПВ» Уманського району Черкаської області».

Науково-дослідна робота буде спрямована на обґрунтування практичних рекомендацій спрямованих на підвищення ефективності інтенсифікації садівництва у ФГ «Краснопілка–КПВ» Уманського району Черкаської області. Відповідно для досягнення поставленої мети в роботі будуть визначені такі завдання: дати економічну оцінку інтенсивних систем ведення промислового садівництва й оцінити вплив розміру капітальних інвестицій на показники економічної ефективності; розрахувати ефективність інвестиційного проекту закладання інтенсивного яблуневого саду у фермерському господарстві.