Меню
Остання редакція: 10 листопада 2023

Взяли участь у Круглому столі на тему «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ»

25 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», а також 232 «Соціальне забезпечення взяли участь у  Круглому столі на тему «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ», який був організований та проведений Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за підтримки Міністерства науки і освіти України в онлайн-форматі (платформа Zoom та пряма трансляція на You-tube-каналі КПІ ім. Ігоря Сікорського). Даний захід носив ознайомчо-дискусійний характер з питань  відданості академічної спільноти шести фундаментальним цінностям: чесності, довірі, справедливості, повазі, відповідальності й мужності.

Цікавою та інформативною була доповідь  Артема АРТЮХОВА, члена Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, керівника Групи сприяння академічної доброчесності Сумського державного університету на тему «Політика академічної доброчесності відкритої науки та штучного інтелекту в ЗВО: як забезпечити ефективну взаємодію», що містила в собі висвітлення проблем, з якими студенти зіштовхуються на шляху до академічної доброчесності. 

Здобувачі вищої освіти мали можливість поставити запитання, які їх цікавили та отримали ґрунтовні відповіді.

Олена ЖАРУН, к.е.н., доцент

 кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Останні новини

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»Читати повністю

Відбувся круглий стіл на тему: «Програма отримання мікрогрантів для ведення підприємницької діяльності: процедура отримання та консультації щодо складання бізнес плану»

Читати повністю

Всі новини