Меню

МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НАУКОВИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ «ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГУМАНІТАРНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ»

У період з 26.02.2024 року по 06.03.2024 року професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, доктор економічних наук Інна ЧЕРНЕГА пройшла міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) на тему «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти гуманітарних спеціальностей в країнах Європейського Союзу та Україні».

Підвищення кваліфікації, організоване ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»,  проходило у м. Люблін, Республіка Польща у дистанційній формі.

Мета заходу: «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти гуманітарних спеціальностей в країнах Європейського Союзу та Україні» – звернути увагу освітян на питання впровадження інтерактивних технологій задля розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів освіти інструментами, доступними кожному педагогу в навчальному процесі та ефективного використання можливостей інтерактивних технологій у процесі змішаного навчання при підготовці здобувачів освіти гуманітарних спеціальностей в країнах Європейського союзу та Україні.

Напрями підвищення кваліфікації:

Тема №1. «Інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання».

Тема №2 «Сучасна освіта та нові технології в освіті. Досвід країн ЄС».

Тема №3. «Технології SMART в освіті в усьому світі». «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет». Веб-конференція (інтернет-конференція)».

Тема №4 «Гейміфікація освіти - практичні ігри та інтерактивні способи залучення учнів. Змішане навчання: як ефективно поєднувати онлайн та офлайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom та Moodle».

Тема №5 Програмоване та адаптивне навчання.

Зміст: опрацювання навчальних он-лайн-матеріалів за тематикою міжнародного підвищення кваліфікації вебінару.

Тривалість / обсяг: 45 годин (1,5 кредиту ЄКТС).

Під час вебінару слухачі набули таких компетентностей: професійні та загальні навички використання Європейського досвіду в закладах освіти щодо впровадження інтерактивних технологій та хмарних сервісів в онлайн навчанні при підготовці здобувачів освіти.

Види діяльності: лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 годин.

Останні новини

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестаціїЧитати повністю

Фінішна пряма професійної підготовки: результати підсумкової атестації

30 червня 2025 року у ВСП «Городищенський фаховий коледж Уманського національного університету» відбулася підсумкова атестація здобувачів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (за денною та заочною формами навчання). Головував на засіданні екзаменаційної комісії доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету – Сергій СОКОЛЮК.

Читати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємствЧитати повністю

Вітання з Міжнародним днем мікро-, малих і середніх підприємств

27 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день мікро-, малих і середніх підприємств — важливе свято для тих, хто формує економічний фундамент держав, створює нові робочі місця, забезпечує гнучкість та інноваційність на ринку.

Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Звітування аспірантів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

27 червня 2025 року на кафедрі підприємництва та бізнес-технологій Уманського національного університету відбулося звітування здобувачів вищої освіти ступеня «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄСЧитати повністю

Доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій підвищили кваліфікацію у Літній школі ЄС

У період з 13 по 17 червня 2025 року доценти кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН та Наталія БЛЕНДА успішно пройшли навчання в Літній школі на тему: «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво», що проводилася в межах проєкту Жан Моне «ECONOMY4ALL» за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг навчального курсу склав 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС), що свідчить про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки з вищевказаної тематики.

Читати повністю

Всі новини