Остання редакція: 31 травня 2021

Святкування Дня вишиванки

20 травня 2021 року колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти спеціальності «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»  приєдналися до святкування патріотичного свята – Дня вишиванки в Уманському національному університеті садівництва. Урочисто виглядали у вишиванках викладачі та студенти.

Такі заходи сприяють підвищенню національної свідомості, оскільки у вишиванці закладений наш генетичний код, пам’ять віків, своєрідний оберіг народу, символ незнищенності національного духу.