Остання редакція: 05 квітня 2018

За нашу дружню студентську родину!

3 квітня 2018 року під час виховної години студенти-першокурсники  кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності брали участь у тренінгу під назвою «Разом – Ми Сила!», який проводився практичним психологом університету Валентиною Мазуренко з участю куратора Олени Семенди.

Мета тренінгу:

- налагодження сприятливого психологічного клімату в групі;

- згуртованість колективу групи;

- розвиток вміння взаємодіяти один з одним, знаходження спільного між учасниками;

- усвідомлення кожним учасником тренінгу власної індивідуальності і водночас важливості для колективу групи.

Протягом роботи студенти активно відповідали на питання, виконували поставлені задачі, які допомагали учасникам групи дізнатись багато нового один про одного.

Наприкінці тренінгу студенти намалювали «Дім мрії» групи. Всім сподобалась ця ідея, і першокурсники з завзяттям виконали завдання. Кожний студент групи зобразив той елемент будинку, який вважав найважливішим на певному етапі «будівництва».

Девізом 11-ПТ групи стали вислови:

«Посміхатися це кльово!»

«Гарне відношення до себе і до оточуючих».

У висновку, хочеться сказати, що завдяки таким тренінгам колектив групи стає згуртованішим, дружнішим, а всі студенти завжди будуть раді допомогти і підтримати один одного.

Дякуємо Валентині Дмитрівні за чудово проведений час в стінах нашого університету!

Студенти 11-пт групи напряму підготовки

підприємництво, торгівля та біржова діяльність