Остання редакція: 02 грудня 2016

Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»

29 листопада 2016 року студенти факультету Економіки і підприємництва Уманського НУС на чолі з професором Русланом Мудраком та  доцентом Людмилою Смолій відвідали Міжнародну виставку "FRESH BUSINESS EXPO 2016", яка проводилась в місті Київ.

Fresh Business Expo – провідна торговельна подія для постачальників всієї галузі плодоовочівництва.

Fresh Business Expo – міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД.

Організаторами виставки виступили: ТОВ «Компанія «Місто Мрії» (Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) та «АПК-Інформ: овочі та фрукти» (Україна).

Організація цього заходу є результатом унікального співробітництва, яке дозволяє організаторам об’єднати свої сильні сторони і працювати в одній команді для досягнення успіху виставки.

Одним з успішних заходів був ”Квітковий Фестиваль“, що проводився двічі на рік до 2006 року, після чого була заснована нова щорічна B2B виставка ”Flower Expo Ukraine“, яка є провідною подією квіткового бізнесу в Україні.

Тетяна Тріфонова, староста 21-е