Остання редакція: 01 березня 2017

Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Економіка підприємства»

28 лютого в Уманському національному університеті садівництва відбулося урочисте вручення дипломів магістрам денної форми навчання спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» – випускникам 2017 року.

На урочисте засідання прийшли привітати випускників професорсько-викладацький склад УНУС, зокрема з привітальними словами виступила ректор Уманського національного університету садівництва, доктор економічних наук, професор Олена Олександрівна Непочатенко та вручила кращим студентам дипломи з відзнакою.

Омріяні дипломи отримали 14 студентів денної форми навчання зі спеціальності “Економіка підприємства”. Диплом з відзнакою отримали студенти: Тупчій Сергій Андрійович, Чепурний Руслан Валерійович, Щербаков Віталій Сергійович.

Декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор Юлія Олександрівна Нестерчук привітала магістрів та вручили випускникам дипломи про вищу освіту.

Привітати вже дипломованих магістрів прийшли їхні родичі, друзі, професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва.

Завершилося свято спільною фотосесією випускників, викладачів та гостей свята.

Вітаємо наших магістрів! Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, звершення всіх надій і досягнення поставленої мети. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності