Остання редакція: 16 червня 2016

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт студентів зі спеціальності «Економіка підприємства»

Захист дипломних робіт студентів денної форми навчання спеціальності «Економіка підприємства» ОКР «Спеціаліст» відбувся 14-15 червня у відповідності з вимогами “Положення про екзаменаційні комісії”.

Студенти продемонстрували високий рівень професійних знань та навичок. Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з економіки підприємства присвоєна 18 студентам-випускникам.

Сподіваємось, що здобуті за період навчання знання стануть міцним фундаментом, на якому ви побудуєте свою кар’єру.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності бажає випускникам здійснення усіх заповітних мрій і бажань, реалізації планів та успіхів у подальшому майбутньому!

Оксана Тупчій, секретар екзаменаційної комісії,  викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності