Остання редакція: 15 жовтня 2017

Громадянський обов’язок кожного українця - допомогти та підтримати бійців АТО

Студенти 11-пт групи  не  залишаються осторонь історичних подій, які відбуваються на сході України, адже громадянський обов’язок кожного українця - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. Серед воїнів АТО багато випускників Уманського НУС, в їх числі і студенти. УНУС є ініціатором громадських акцій, метою яких є допомога нашим воїнам.

В рамках акції "Допоможи українському військовому" студентами 11-пт групи були зібрані миючі засоби, теплі речі, домашня консервація та ін., що згодом доставлять у зону АТО.  Під час таких акцій  патріотичною атмосферою переймається кожен студент змінюється, стає добрішим та усвідомлює, що нас всіх об’єднує спільна історія, нація, душа.

І коли наступить День перемоги кожен учасник акції скаже спокійно: «І я долучився до спільної справи та допоміг чим зміг».

Слава Україні! Героям слава!

Олена Семенда, куратор 11-пт групи, ст. викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності