Остання редакція: 15 вересня 2016

Спортивна молодь – здорова нація

13 вересня на території Білогрудівського табору команда студентів 11-пт групи  факультету економіки і підприємництва «220 V» взяла активну участь у  заходах присвячених Дню Здоров'я. Насичена програма не давала студентам сумувати, кожен був задіяний та брав активну участь у різноманітних заходах. Були проведені цікаві спортивні естафети, змагання з футболу та волейболу, різноманітні творчі конкурси та приготування страв на мангалі. У кожної команди були чудові групи підтримки, які додавали сили під час змагань, кожен зміг продемонструвати свої таланти та здібності.

Казковий ліс, чисте повітря, гарна погода, нові друзі та смачна власноруч приготована їжа – все що потрібно для гарного відпочинку.

Після гарного відпочинку кожен студент відчув прилив енергії і з новими силами наступного дня всі з радістю пішли на пари.

Тетяна Пісна, староста 11-пт групи