Остання редакція: 16 лютого 2021

ОГОЛОШЕННЯ!

УМАНСЬКИЙ  НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

оголошення

19.02.2021 р.                                                                                                                              о 13 00

відбудеться засідання фахового семінару

на базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

(засідання відбудеться з використанням платформи Google meet

код доступу  https://meet.google.com/vim-aysu-qha)

порядок денний:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи аспіранта кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Смертенюка Ігоря Ігоровича на тему: «Інноваційний розвиток сільськогосподарських підприємств в контексті кліматичних змін» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського НУС Бурляй Олександр Леонідович.

Рецензенти:

Кустріч Лілія Олександрівна – доцент кафедри менеджменту Уманського НУС, доктор економічних наук, професор;

Петренко Наталія Олександрівна  –  завідувач  кафедри публічного управління та адміністрування Уманського НУС, доктор економічних наук, професор.

Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти та всі бажаючі