Остання редакція: 21 вересня 2017

Студенти УНУС в світі історичної спадщини Уманщини

20 вересня 2017 р. студенти-першокурсники УНУС зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з куратором Семендою Оленою Всеволодівною та викладачем «Історії України» Костюк Маєю Володимирівною відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де було проведено екскурсію «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря». Мета візиту до заповідника – ознайомлення студентів з пам’ятками історико-культурної та архітектурної спадщини Уманщини.

Студенти мали можливість пройти таємничими підземеллями Василіанського монастиря,  де ознайомились з 250-літньою історією монастиря, сповненою величних і трагічних подій, відчули подих минулих часів, згадали постаті яскравих особистостей, чиї імена тісно переплітаються з  долею міста Умань.

Ще одним не менш цікавим місцем була творча майстерня  діда Панаса і Тараса, де студенти побачили справжню оздоблену українську хату, а також господар майстерні провів їм майстер-клас щодо виготовлення глиняного глечика, і розповів тонку технологію ремесла.

Подібні екскурсії сприяють розширенню кругозору студентів, формуванню культурно-естетичних смаків, залученню до світу історичної минувшини.

Олена Семенда, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності