Меню
Остання редакція: 18 листопада 2017

Зустріч викладачів кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності з майбутніми абітурієнтами Гайворонського району Кіровоградської області

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи Уманського національного університету садівництва кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Олександр Непочатенко та кандидат економічних наук, викладач кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Оксана Тупчій відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів с. Салькове,  c. Могильне, с. Чемерпіль, с. Червоне, смт. Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

Під час проведеної зустрічі учням випускних класів шкіл були повідомлені можливості отримання вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва. Зокрема, від викладачів університету учні дізналися про перелік освітніх рівнів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, переваги навчання в Уманському національному університеті садівництва, вказали на вагому кількість осіб із вченими ступенями та званнями, які забезпечують високий професійний рівень навчально-виховного процесу, а також можливості проживання студентів у гуртожитку.

Викладачі акцентували увагу на першочерговій необхідності підготовки до ЗНО-2018, яке потребує від учнів належного рівня знань, тобто успішного його складання.

Якісно підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад та вирішити питання вибору своєї майбутньої професії допомагає підготовче відділення Уманського національного університету садівництва. Абітурієнти вивчають поглиблено дисципліни, що виносяться на зовнішнє незалежне тестування – українську мову і літературу, іноземну мову, математику, біологію, фізику, історію України та географію. Представники університету наголосили на тому, що по закінченню курсів підготовки до ЗНО-2018 слухачам видадуть сертифікат, який надасть додаткових 10 балів при вступі до Уманського національного університету садівництва.

Викладачами було роздано інформаційні буклети та листівки про переваги навчання в нашому університеті, вибір спеціальностей, міжнародну діяльність, структуру та систему підготовки фахівців, які нададуть можливість детальніше вивчити їх та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії, а також викладачі запросили майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться в Уманському національному університеті садівництва 17 листопада 2017 року.

Школярі виявили велику зацікавленість до поданого матеріалу та наданої інформації.

Оксана Тупчій, кандидат економічних наук, викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності