Остання редакція: 10 грудня 2017

Вітаємо з отриманням сертифіката експерта у галузі економічної безпеки бізнесу!

Вітаємо кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олену Семенду із успішним проходженням 1-го етапу конкурсу «Кращий бухгалтер України» та отриманням сертифіката експерта у галузі економічної безпеки бізнесу.

Організаторами конкурсу являються: професійне співтовариство висококваліфікованих бухгалтерів-практиків, бухгалтерів-експертів із багаторічним досвідом роботи за підтримки Міністерства фінансів України та ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», що свідчить про його високий статус та об’єктивність.

Творчих злетів Вам, наснаги, терпіння, оптимізму, успіхів у праці та досягнення нових вершин!

Адже, привітання рідних, колег та вихованців-студентів – це потужний заряд на нові успіхи та звершення.

З повагою, колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності