Остання редакція: 07 жовтня 2018

Декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук нагороджена відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією»

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає декана факультету економіки і підприємництва, доктора економічних наук, професора Юлію Нестерчук з нагородженням відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією» за високу професійну майстерність, значні трудові досягнення та з нагоди Дня міста.

Це гідна оцінка Вашого значного особистого внеску в розвиток освіти, багаторічної плідної педагогічної діяльності, підготовки висококваліфікованих фахівців, високого професіоналізму та відданості Університету.

Щиро бажаємо Вам доброго здоров’я, благополуччя, натхнення, припливу свіжих сил для подальшої невтомної наукової і суспільно-корисної діяльності! Хай це заслужене нагородження надихає Вас на нові творчі звершення на радість родині, колегам і друзям!