Остання редакція: 12 червня 2017

Відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція

5-6 квітня 2017 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в рамках Всеукраїнської наукової студентської конференції присвяченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича в Уманському національному університеті садівництва було проведено засідання секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. У засіданні наукової секції взяли участь студенти III-V курсів напряму підготовки «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та викладачі кафедри.

Для оцінки результатів досліджень було обрано комісію в складі 5 осіб, у тому числі двох студентів IV-V курсів, очолював комісію завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, професор Дмитро Костянтинович Семенда.

Комісія визначила, що з числа доповідачів кращими були доповіді студентів:

І місце  − Курко В.В.  (42-е група) – керівник, професор Семенда Д.К.

ІІ місце –  Горбатюк Т.О. ( 52-птм) – керівник, старший викладач Семенда О.В.

ІІІ місце − Охріменко Л.С. ( 11-птк група) – керівник, доцент  Соколюк С.Ю.

Студенти переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Всім студентам, які виступили з результатами власних досліджень, враховуючи зауваження викладачів та студентів, рекомендовано їх доопрацювати і використати при підготовці дипломних робіт.

З ювілеєм, наше славне місто, тебе вітає урочисто Уманський національний університет садівництва!