Остання редакція: 20 жовтня 2016

Відбувся захист дипломних робіт спеціальності «Економіка підприємства»

18 жовтня 2016 року в Уманському НУС відбувся захист дипломних робіт студентів 7 курсу факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання спеціальності 7.03050401 «Економіка підприємства» ОКР «Спеціаліст».

Головою екзаменаційної комісії був призначений завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Білоцерківського національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор Іван Свиноус. Членами екзаменаційної комісії стали: декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Юлія Нестерчук, кандидат економічних наук, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитро Семенда, кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Микола Коротєєв; секретар екзаменаційної комісії − кандидат економічних наук, викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Оксана Тупчій.

До захисту дипломних робіт було допущено 16 студентів заочної форми навчання факультету економіки і підприємництва спеціальності 7.03050401 «Економіка підприємства», які успішно виконали навчальний план.

Представлені до захисту дипломні роботи були присвячені вивченню актуальних питань підвищення ефективності виробництва, організації функціонування підприємств, покращення їх фінансово-господарської діяльності, розвитку економіки країни.

Результати захисту дипломних робіт

Показники

Значення

показників

Структура,

Рік випуску

Оцінка:

- відмінно

50,0

- добре

50,0

- задовільно

Середній бал:

- поточної успішності

- захисту дипломних робіт

-

Високий рівень захисту дипломних робіт показали: Алексеєнко Василь Васильович, Джулай Ігор Олександрович, Злобенко Альона Анатоліївна, Кулиняк Олена Олексіївна, Левченко Юрій Валентинович, Орел Костянтин Євгенович, Сухомуд Володимир Володимирович, Токар Олег Сергійович.

Рішенням екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з економіки підприємства присвоєна 16 студентам-випускникам.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих спеціалістів з економіки підприємства, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навиками з присвоєної кваліфікації.

Вітаємо студентів зі спеціальності «Економіка підприємства» з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!

Оксана Тупчій, секретар екзаменаційної комісії, кандидат економічних наук,

викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З ювілеєм, наше славне місто, тебе вітає урочисто Уманський національний університет садівництва!