22.02.2018
Відбувся успішний захист дипломних робіт спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт студентів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Наші науковці збагачують теоретичні надбанняЧитати повністю

Наші науковці збагачують теоретичні надбання

Вийшов з друку черговий посібник професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитра Семенди, доцента Миколи Коротєєва, старшого викладача Олени Семенди та старшого викладача кафедри маркетингу Ольги Семенди.

13.02.2018
Побачила світ монографія: «Організаційно-економічні засади розвитку інтенсивного садівництва в сільськогосподарських підприємствах»Читати повністю

Вийшла з друку монографія доктора економічних наук, професора Юлії Нестерчук та кандидата економічних наук Оксани Тупчій «Організаційно-економічні засади розвитку інтенсивного садівництва в сільськогосподарських підприємствах».

13.02.2018
«СОФІЇВКА»: ІСТОРІЯ ФАТАЛЬНОГО КОХАННЯ, ЗАКАРБОВАНА В ПРИРОДІЧитати повністю

«СОФІЇВКА»: ІСТОРІЯ ФАТАЛЬНОГО КОХАННЯ, ЗАКАРБОВАНА В ПРИРОДІ

13 лютого 2018 року студенти мали змогу почути про історію фатального кохання… Екскурсовод Наталія Андрієнко розповіла про історію кохання Софії та Станіслава Потоцьких в аудиторних умовах напередодні Дня закоханих – Дня Святого Валентина.

10.12.2017
Вітаємо з отриманням сертифіката експерта у галузі економічної безпеки бізнесу!Читати повністю

Вітаємо з отриманням сертифіката експерта у галузі економічної безпеки бізнесу!

Вітаємо кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олену Семенду із успішним проходженням 1-го етапу конкурсу «Кращий бухгалтер України» та отриманням сертифіката експерта у галузі економічної безпеки бізнесу.

10.12.2017
Проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

У І турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», який проводився 30 листопада 2017 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності УНУС взяли участь 22 студенти ІV-V курсів факультету економіки і підприємництва.