11.06.2019
Вітаємо з успішним складанням комплексного екзамену за фахом та присвоєнням кваліфікації бакалавра!Читати повністю

Відбулися комплексні екзамени за фахом для атестації здобувачів вищої освіти заочної та денної форм навчання факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва за напрямами підготовки 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці» та за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

26.04.2019
КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ЩИРО ВІТАЄ СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА З ПРИЗНАЧЕННЯМ НА ПОСАДУ ЗАВІДУВАЧАЧитати повністю

Вітаємо Соколюка Сергія Юрійовича з нагоди призначення на посаду завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Бажаємо Вам невичерпної енергії, принциповості, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай буде зміцнення здоров'я та благополуччя. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага, удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

24.04.2019
Секційне засідання студентської конференції на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

24 квітня відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція та була приурочена 175-річчю УНУС. Після закінчення пленарного засідання студенти напряму підготовки підприємництво, торгівля та біржова діяльність продовжили доповідали про результати наукових досліджень на секційному засіданні, що проводилось на кафедрі.

Студенти Уманського НУС небайдужі до людського горя!!!Читати повністю

Студенти Уманського НУС небайдужі до людського горя!!!

23 квітня в міському будинку культури студенти 21-пт групи та їх куратор Олена Семенда долучились до благодійного марафону «Денис живи!» на підтримку Дениса Терещука, який потрапив у тенета страшної хвороби.

Взяли участь в акції «Троянда в пам'ять про полеглих»Читати повністю

Взяли участь в акції «Троянда в пам'ять про полеглих»

16 квітня 2019 року завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидат економічних наук, доцент Сергій Соколюк та кандидат економічних наук, старший викладач Оксана Тупчій взяли участь у благодійній акції «Троянда в пам'ять про полеглих», під час якої були посаджені кущі троянд на Алеї Пам’яті Городецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову!Читати повністю

Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову!

Студенти 21-пт групи приймали участь у психологічному тренінгу, який проводився практичним психологом університету Валентиною Мазуренко з участю куратора Олени Семенди.