Меню

Новини

30.11.2017
Результати роботи експертної комісії МОН України з проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Результати роботи експертної комісії МОН України з проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Експертна комісія вважає, що в Уманському національному університеті садівництва витримані всі вимоги щодо акредитації підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Читати повністю

18.11.2017
Майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей Уманського НУСЧитати повністю

Майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей Уманського НУС

В Уманському національному університеті садівництва 17 листопада 2017 року відбувся урочистий День відкритих дверей. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти УНУС гостинно зустріли учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району.

Читати повністю

15.11.2017
НАШЕ ПЕРШЕ СВЯТО «ДЕНЬ СТУДЕНТА»Читати повністю

НАШЕ ПЕРШЕ СВЯТО «ДЕНЬ СТУДЕНТА»

Студенти 11-пт групи вперше в своєму житті відзначали свято «День студента», яке в усьому світі прийнято святкувати 17 листопада.

Читати повністю

12.11.2017
Зустріч викладачів кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності з майбутніми абітурієнтами Гайворонського району Кіровоградської областіЧитати повністю

Зустріч викладачів кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності з майбутніми абітурієнтами Гайворонського району Кіровоградської області

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи УНУС викладачі кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Олександр Непочатенко та Оксана Тупчій відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів с. Салькове, c. Могильне, с. Чемерпіль, с. Червоне, смт. Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

Читати повністю

12.11.2017
ВІВАТ, ФУТБОЛІСТИ!Читати повністю

ВІВАТ, ФУТБОЛІСТИ!

Колектив викладачів, співробітників і студентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва щиро і сердечно вітає переможців!

Читати повністю