06.03.2019
Виховна година «Уманському національному університету садівництва - 175»Читати повністю

Виховна година «Уманському національному університету садівництва - 175»

Напередодні святкування 175-річчя університету куратори 11-пт та 11-к-пт груп, кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національному університеті садівництва Інна Чернега та Сергій Соколюк організували виховну годину у музеї університету для студентів факультету економіки і підприємництва спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з метою ознайомлення з історією та традиціями навчального закладу.

Студентський корпоративЧитати повністю

Студентський корпоратив

Під час святкування новорічного корпоративу, незважаючи на напружений сесійний період, студенти забули про проблеми, турботи, поринули в атмосферу веселощів і приємних емоцій, щоб запастися позитивною енергією на весь майбутній рік!

Duplicate of Cвяткування ювілею рідного міста УманіЧитати повністю

Duplicate of Cвяткування ювілею рідного міста Умані

З ювілеєм, наше славне місто, тебе вітає урочисто Уманський національний університет садівництва!

Крокуймо за ЛідерамиЧитати повністю

Крокуймо за Лідерами

Організовуючи конкурс «Студентський лідер факультету економіки і підприємництва – 2019», Уманський національний університет садівництва надає можливості студентам для саморозвитку й розкриття наукових, спортивних і творчих талантів.

08.11.2018
ПАМ’ЯТАЄМО: ЛЮДИНА-ЛІДЕР, МУДРИЙ УЧИТЕЛЬ, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ НАСТАВНИК…Читати повністю

ПАМ’ЯТАЄМО: ЛЮДИНА-ЛІДЕР, МУДРИЙ УЧИТЕЛЬ, НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ НАСТАВНИК…

7 листопада 2018 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся науковий семінар з нагоди 90-річчя від дня народження видатного вченого економіста-аграрника, доктора економічних наук, професора, заслуженого працівника вищої школи України Здоровцова Олександра Івановича.

Вітаємо Дмитра Костянтиновича Семенду з Днем народженняЧитати повністю

Вітаємо Дмитра Костянтиновича Семенду з Днем народження

Щиро вітаємо Дмитра Костянтиновича Семенду з Днем народження!