10.12.2020
ВІТАЄМО ЧЕРНЕГУ ІННУ ІВАНІВНУ З НАГОДИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ДОКТОРА НАУКЧитати повністю

ВІТАЄМО ЧЕРНЕГУ ІННУ ІВАНІВНУ З НАГОДИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ДОКТОРА НАУК

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає кандидата економічних наук, доцента Чернегу Інну Іванівну з офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплому доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Відбулася конференція із стейхолдером Володимиром ОсадчимЧитати повністю

Відбулася конференція із стейхолдером Володимиром Осадчим

03 грудня 2020 року у рамках успішного працевлаштування випускників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було проведено на платформі Zoom конференцію студентів з Володимиром Олексійовичом Осадчим – стейхолдером освітньо-професійної програми спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (бакалавр), роботодавцем, головою фермерського господарства "Агрофірма "Базис" Уманського району Черкаської області.

20.11.2020
ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА З НАГОДИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ДОКТОРА НАУКЧитати повністю

ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА З НАГОДИ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ ДОКТОРА НАУК

Щиро вітаємо завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Соколюка Сергія Юрійовича з офіційним присудженням наукового ступеня та отриманням диплому доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

10.11.2020
Спільна лекція для здобувачів  освітнього рівня «Доктор філософії» за спеціальністю 051 «Економіка»Читати повністю

Спільна лекція для здобувачів освітнього рівня «Доктор філософії» за спеціальністю 051 «Економіка»

Повноцінна підготовка висококваліфікованих фахівців у національній системі вищої освіти передбачає залучення в освітній процес стейкхолдерів із числа потенційних роботодавців