18.09.2019
Вітаємо з 175-річницею від дня заснування Уманського національного університету садівництваЧитати повністю

Професорсько-викладацький склад кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає керівництво університету, науково-педагогічних працівників, співробітників, студентів та випускників Уманського національного університету садівництва з 175-м Днем народження!

11.07.2019
Обери престижну спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"Читати повністю

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності з використанням традиційних та новітніх методів та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навики організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.