10.11.2016
Проведено профорієнтаційну роботу в коледжах Миколаївської областіЧитати повністю

Проведено профорієнтаційну роботу в коледжах Миколаївської області

Викладачі кафедри маркетингу, економічної кібернетики та інформаційних систем та кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завітали з профорієнтаційною роботою до Вознесенського коледжу МДАУ, Мигійського коледжу МДАУ, Первомайської філії Медичного коледжу "Монада", Первомайського медичного коледжу.

08.11.2016
Вітаємо з ювілеєм!!!Читати повністю

Вітаємо з ювілеєм!!!

Вітаємо завідувача кафедри підриємництва, торгівлі та біржової діяльності, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Дмитра Костянтиновича Семенду з ювілеєм!

03.11.2016
Профорієнтаційна робота у Гайворонському політехнічному коледжіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота у Гайворонському політехнічному коледжі

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності завітали з профорієнтаційною роботою до Гайворонського політехнічного коледжу.

03.11.2016
Дружня співпраця викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності з Шляхівською ЗОШ І-ІІІ ступенів Бершадського району Читати повністю

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності разом із учнями Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бершадського району посадили яблуні на території школи.

19.10.2016
Відбувся захист дипломних робіт спеціальності «Економіка підприємства»Читати повністю

Відбувся захист дипломних робіт спеціальності «Економіка підприємства»

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт студентів зі спеціальності «Економіка підприємства»