Меню

Новини

13.10.2017
Допоможи українському військовомуЧитати повністю

Допоможи українському військовому

В рамках акції "Допоможи українському військовому" студентами 41-еп групи були зібрані кошти, пральний порошок, теплі речі, консервація та ін., що пізніше буде відвезено у зону АТО.

Читати повністю

09.10.2017
Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я, успіху і щастя!Читати повністю

Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я, успіху і щастя!

Одним із основних напрямів виховної роботи з молоддю в Уманському національному університеті садівництва є активна популяризація здорового способу життя та занять спортом. Студенти-першокурсники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стали учасниками свята, присвяченого спорту, здоров’ю та дружбі, яке відзначалося в Білогрудівському лісі.

Читати повністю

21.09.2017
Студенти УНУС в світі історичної спадщини УманщиниЧитати повністю

Студенти УНУС в світі історичної спадщини Уманщини

20 вересня 2017 р. студенти-першокурсники УНУС зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де було проведено екскурсію «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря».

Читати повністю

12.06.2017
Вперше відбувся захист дипломних робіт спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"Читати повністю

Вперше відбувся захист дипломних робіт спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

12 червня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист дипломних робіт спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Читати повністю

06.04.2017
Відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференціяЧитати повністю

Відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція

5-6 квітня 2017 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в рамках Всеукраїнської наукової студентської конференції присвяченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича в Уманському національному університеті садівництва було проведено засідання секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Читати повністю