БАГАТІ ГРОМАДИ – БАГАТИЙ РАЙОН – БАГАТА ДЕРЖАВА –  ЗАМОЖНІ ЛЮДИЧитати повністю

БАГАТІ ГРОМАДИ – БАГАТИЙ РАЙОН – БАГАТА ДЕРЖАВА – ЗАМОЖНІ ЛЮДИ

30 вересня 2020 року на базі Паланської об'єднаної територіальної громади відбувся економічний семінар на тему: «Об'єднання територіальних громад та їх значення у відродженні села», учасниками якого стали викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та досвідчений професіонал Осадчий Володимир Олексійович, який вже чимало етапів становлення, розвитку, падіння і т.д. сільських територій відчув на «собі» та ще й збагачував та переймав досвід країн-сусідів - волостю Отеняс (Естонія), яким вдалося досягти високих результатів, запровадивши реформи, до яких ми ще «не доросли».

22.09.2020
ВІТАЄМО ІННУ ІВАНІВНУ ЧЕРНЕГУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!Читати повністю

ВІТАЄМО ІННУ ІВАНІВНУ ЧЕРНЕГУ ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернегу Інну Іванівну з успішним захистом докторської дисертації.

Святкування Дня підприємця-2020Читати повністю

Святкування Дня підприємця-2020

07 вересня 2020 року відбулося святкування професійного Дня підприємця України на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності УНУС. Формат свята – знайомство першокурсників-підприємців з особливостями майбутньої професії, діалог зі студентами старших курсів та викладачами кафедри, які щиро поділилися з секретами їх життєвого професійного успіху.

Підприємництво - рушійний механізм економіки!Читати повністю

Підприємництво - рушійний механізм економіки!

Підприємці в усіх країнах вважаються головним рушійним механізмом економіки. Саме вони примудряються накривати своїм ентузіазмом майже всі галузі економіки, працювати і в виробництві, і в сфері послуг, і в торгівлі, і навіть в посередництві. І, безумовно, вони потребують підтримки та поваги.