Буряківництво на Уманщині: перспективи розвиткуЧитати повністю

Буряківництво на Уманщині: перспективи розвитку

Відбувся науково-практичний семінар на тему «Виробництво цукру в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення» – організований професором кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитром Семендою. Доповідали: керівник ПП «Орієнтир Агро-Б» Василь Бойко, агроном ПП «Орієнтир Агро-Б» Володимир Бойко, керівник ФГ «Агрофірма «Базис» Володимир Осадчий та професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитро Семенда.

Щедрі дари осені або «Яблучний бум»Читати повністю

Щедрі дари осені або «Яблучний бум»

Минулого року погодні умови не дозволили отримати урожай яблук, зате цьогоріч наскільки рясно вродили яблуні, що збирати урожай довелось і студентам нашої групи. Традиційно на збір яблук залучаються студенти-першокурсники, але цього року 4 дні (з 16 по 19 жовтня) збирали яблука і ми.

15.10.2018
Знайомство з нашим університетом Читати повністю

Знайомство з нашим університетом

11-12 жовтня до нас у гості завітало чимало школярів, їх батьків, учителів та просто охочих дізнатись про наш університет. Відвідування Дня відкритих дверей дає змогу гостям дізнатися про систему освіти в Уманському НУС, правила прийому до ВУЗу, факультети та спеціальності.

15.10.2018
Не порушуючи традицій, ми відзначали свято спорту, здоров’я та дружби! Читати повністю

Не порушуючи традицій, ми відзначали свято спорту, здоров’я та дружби!

Студенти-другокурсники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стали учасниками свята, присвяченого спорту, здоров’ю та дружбі, яке відзначали вдруге в Білогрудівському лісі.

09.10.2018
Зустріч викладачів кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності з майбутніми абітурієнтами Бершадського району Вінницької областіЧитати повністю

Відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Сергія Соколюка та старшого викладача кафедри Оксани Тупчій з учнями одинадцятого класу Баланівської, Джулинської, Великокиріївської, Війтівської, Устянської, Тернівсьої, Флоринської, Шляхівської, Яланецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області.

07.10.2018
Декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук нагороджена відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією» Читати повністю

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає декана факультету економіки і підприємництва, доктора економічних наук, професора Юлію Нестерчук з нагородженням відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією» за високу професійну майстерність, значні трудові досягнення та з нагоди Дня міста.