07.10.2018
Декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук нагороджена відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією» Читати повністю

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає декана факультету економіки і підприємництва, доктора економічних наук, професора Юлію Нестерчук з нагородженням відзнакою виконкому міської ради у номінації «Кращий за професією» за високу професійну майстерність, значні трудові досягнення та з нагоди Дня міста.

01.06.2018
Завершено акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці»Читати повністю

Експертна комісія вважає, що в Уманському національному університеті садівництва витримані всі вимоги щодо акредитації підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці».

31.05.2018
Розпочато акредитаційну експертизу підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці»Читати повністю

З метою проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030505 «Управління персоналом та економіка праці» в Уманському національному університеті садівництва та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2018 р. № 737-л «Про проведення акредитаційної експертизи» 30 травня 2018 р. розпочала свою роботу експертна комісія.

29.05.2018
Вітаємо студентів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" з успішним захистом дипломних робітЧитати повністю

23 травня 2018 року в Уманському НУС відбувся захист дипломних робіт студентів 7 курсу факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ОР «Магістр».

07.05.2018
Студенти-першокурсники долучились до плетіння сіток для бійців АТО!Читати повністю

Студенти-першокурсники долучились до плетіння сіток для бійців АТО!

Приєднатися до людей доброї волі – стати волонтерами – вирішили студенти 11-пт групи: Зайчук Євгеній, Горбенко Юрій, Сікорський Богдан, Поштарюк Ірина, Руденко Ліля, Турчак Антон, Букатиський Назарій. Працювали з великим ентузіазмом два дні, вміло переплітаючи тканину у вічка сітки.