Остання редакція: 23 червня 2022

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, ведення ефективної  підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності  з використанням традиційних та новітніх методів та набуттям практичних навичок роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж. Студенти вивчають комплекс дисциплін з питань організації та управління бізнесом, торговельної та комерційної діяльності. Випускники отримують теоретичні знання та практичні навики організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проектів.

Упродовж 175 років Уманський національний університет садівництва гідно тримає марку одного з найкращих вищих навчальних закладів України. Міцна науково-технічна база, високий науковий потенціал, кваліфікований професорсько-викладацький склад університету, широкий вибір спеціальностей – завжди вирізняли його з-поміж інших вищих навчальних закладів держави. Тисячі висококваліфікованих спеціалістів, які у різний час вийшли зі стін університету, сьогодні успішно працюють не тільки на підприємствах міста, а й далеко за його межами.

На відміну від інших напрямів з галузі знань «Управління та адміністрування», навчальним планом з напряму підготовки «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачено в органічному поєднанні вивчення економіки і права, підприємництва, менеджменту й інформаційно-комп’ютерних технологій, а також низку „людинознавчих” дисциплін, які охоплюють теорію і практику соціально-економічних відносин і ділового спілкування. Все це сприятиме підготовці висококваліфікованих та затребуваних спеціалістів.

Випускники за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.

Випускники Уманського національного університету садівництва за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» отримують дипломи державного зразка. Наші випускники підготовлені для роботи на посадах:

• в підприємствах будь-яких галузей економіки, форм власності та організаційно-правових форм господарювання;
  • в державній службі;
  • в товарних, фондових та валютних  біржах;
  • в агентствах з реклами та маркетингових досліджень;
  • в кадрових агентствах;
  • в агентствах з  нерухомості;
  • в сферах міжнародної торгівлі та туризму;
  • в інвестиційних компаніях;
  • в страхових компаніях;
  • в органах статистики;
  • в рекламних, інформаційних компаніях;
  • в консалтингових та аудиторських фірмах;
  • в банківських та фінансово-кредитних установах;
  • в дилерських та брокерських компаніях;
  • в податковій адміністрації;
  • в інвестиційних, трастових, майнових та пенсійних фондах.