Меню

Соціальне забезпечення

В Уманському національному університеті садівництва відкрито нову спеціальність 232 «Соціальне забезпечення». Підготовка фахівців буде здійснюватися на базі факультету економіки і підприємництва.

Спеціальність “Соціальне забезпечення” передбачає спеціалізацію фінансування соціальних програм. Майбутній фахівець із соціального забезпечення отримає знання у галузі трудових ресурсів зайнятості населення, механізмів посередництва та представництва інтересів різних соціальних груп з урахуванням їх потреб, методик проведення соціальних заходів, зокрема, зі страхування тощо.

 Соціальне забезпечення є інструментом політики, що застосовується для регулювання рівня життя населення і передбачає надання послуг та матеріальних ресурсів у різних формах, що фінансуються державою.

По закінченню першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із соціального забезпечення студент може продовжити навчання на магістерських програмах "Соціальне забезпечення". Випускники магістратури, які бажають займатися науковою діяльністю, у подальшому мають можливість вступити на програми PhD.

Після завершення навчання фахівець із соціального забезпечення має право працювати в соціальних закладах на посадах:

  •  державний інспектор;
  •  інспектор з виплати та призначення пенсій;
  •  інспектор із соціальної допомоги;
  •  інспектор-ревізор;
  • агент із зайнятості та трудових контрактів, страховий агент;
  • фахівець державної служби зайнятості з найму робочої сили, із спеціалізованого обслуговування;
  • фахівець Фонду громадських організацій, Фонду захисту інвалідів та інших фондів, профспілкових об’єднань у системі соціального забезпечення.

 Детальніша інформація про умови прийому – на сайті кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності https://economics.udau.edu.ua/ або за тел. 0671097168 - Соколюк Сергій Юрійович; 0979279109 - Чернега Інна Іванівна.

Останні новини

Викладачі кафедри підприємництва та бізнес-технологій взяли участь у тренінгу "Основні принципи сталого розвитку малого фермерства: досвід ЄС для України"Читати повністю

Викладачі кафедри підприємництва та бізнес-технологій взяли участь у тренінгу "Основні принципи сталого розвитку малого фермерства: досвід ЄС для України"

25 березня 2025 року викладачі кафедри підприємництва та бізнес-технологій взяли участь у тренінгу "Основні принципи сталого розвитку малого фермерства: досвід ЄС для України", що відбувся в рамках проєкту ЄС Еразмус+ напряму ім. Жана Моне. Організатором заходу виступив Запорізький національний університет.

Читати повністю

Обговорення освітньої програми «СОЦІАЛЬНА РОБОТА ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ»: якість, актуальність, перспективиЧитати повністю

Обговорення освітньої програми «СОЦІАЛЬНА РОБОТА ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ»: якість, актуальність, перспективи

На кафедрі підприємництва та бізнес-технологій відбулося засідання робочої групи для обговорення освітньої програми «СОЦІАЛЬНА РОБОТА ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ» за спеціальністю I 10 Соціальна робота та консультування другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Читати повністю

Неформальна освіта – ключ до успіху викладача Читати повністю

Неформальна освіта – ключ до успіху викладача

Доцент кафедри підприємництва та бізнес-технологій Олена ЖАРУН успішно пройшла низку курсів неформальної освіти: «Соціальна робота з людьми, які мають хворобу»; «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія»; «Як будувати бізнес онлайн»; «Підприємництво. Хто ваш клієнт?»

Читати повністю

Плетіння маскувальних сіток: спільна ініціатива викладачів та здобувачів вищої освіти УНУЧитати повністю

Плетіння маскувальних сіток: спільна ініціатива викладачів та здобувачів вищої освіти УНУ

Викладачі та здобувачі вищої освіти спеціальностей 076 «Підприємництво та торгівля» та 232 «Соціальне забезпечення» сплели маскувальну сітку, яка незабаром потрапить до наших захисників.

Читати повністю

Всі новини