Меню
Остання редакція: 23 червня 2022

Соціальне забезпечення

В Уманському національному університеті садівництва відкрито нову спеціальність 232 «Соціальне забезпечення». Підготовка фахівців буде здійснюватися на базі факультету економіки і підприємництва.

Спеціальність “Соціальне забезпечення” передбачає спеціалізацію фінансування соціальних програм. Майбутній фахівець із соціального забезпечення отримає знання у галузі трудових ресурсів зайнятості населення, механізмів посередництва та представництва інтересів різних соціальних груп з урахуванням їх потреб, методик проведення соціальних заходів, зокрема, зі страхування тощо.

 Соціальне забезпечення є інструментом політики, що застосовується для регулювання рівня життя населення і передбачає надання послуг та матеріальних ресурсів у різних формах, що фінансуються державою.

По закінченню першого (бакалаврського) рівня вищої освіти із соціального забезпечення студент може продовжити навчання на магістерських програмах "Соціальне забезпечення". Випускники магістратури, які бажають займатися науковою діяльністю, у подальшому мають можливість вступити на програми PhD.

Після завершення навчання фахівець із соціального забезпечення має право працювати в соціальних закладах на посадах:

  •  державний інспектор;
  •  інспектор з виплати та призначення пенсій;
  •  інспектор із соціальної допомоги;
  •  інспектор-ревізор;
  • агент із зайнятості та трудових контрактів, страховий агент;
  • фахівець державної служби зайнятості з найму робочої сили, із спеціалізованого обслуговування;
  • фахівець Фонду громадських організацій, Фонду захисту інвалідів та інших фондів, профспілкових об’єднань у системі соціального забезпечення.

 Детальніша інформація про умови прийому – на сайті кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності https://economics.udau.edu.ua/ або за тел. 0671097168 - Соколюк Сергій Юрійович; 0979279109 - Чернега Інна Іванівна.

Останні новини

Онлайн-лекція наукового співробітника галузі центру підприємництва та технологій Sutardja, Інженерного коледжу Каліфорнійського університету RICK RASMUSSEN на тему: «Entrepreneurial Frameworks»Читати повністю

Онлайн-лекція наукового співробітника галузі центру підприємництва та технологій Sutardja, Інженерного коледжу Каліфорнійського університету RICK RASMUSSEN на тему: «Entrepreneurial Frameworks»

Читати повністю

Всі новини