Остання редакція: 23 січня 2024

Список наукових праць здобувачів другого рівня вищої освіти ОП 232 «Економіка соціального забезпечення»

1. Чернега І.І., Вдовиченко Д.Ю. Соціальний захист та соціальна політика держави // Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку: матеріали XXX Міжнародної науково-практичної конференції / за ред. І.В. Жукової, Є.О. Романенка. м. Гамбург (Німеччина): ГО «ВАДНД», 07 березня 2023 р. С. 60-64.
  2.  Чернега І.І., Сакович К.В. Соціальний захист як необхідний елемент функціонування держави // Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку: матеріали XXX Міжнародної науково-практичної конференції / за ред. І.В. Жукової, Є.О. Романенка. м. Гамбург (Німеччина): ГО «ВАДНД», 07 березня 2023 р. С. 65-69.
  3. Чернега І. І., Кучеренко М.В. Соціалізація економіки та соціальна відповідальність  підприємницької діяльності // Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту: в рамках проєкту CBHE Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції 20-23 вересня 2023 р. С. 411-412.