Меню
Білокінь Вікторія Олексіївна
Білокінь Вікторія Олексіївна
14 березня 2019

Білокінь Вікторія Олексіївна

Головний економіст ДП “Бджільнянський спиртовий завод”

      Закінчила Уманський національний університет садівництва, навчалася на факультеті  економіки і підприємництва за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Хотіла би поділитися з вами своїми враженнями про минулі студентські роки і про те, як склалося моє життя після випуску.

В УНУС мені прищепили любов до спеціальності. Не знаю чому, але в свідомості більшості студентів склався стереотип, що знайти роботу за фахом просто неможливо. Навпаки, той, хто хоч намагався знайти роботу відповідно до фаху, той отримає те, чого хоче досягнути. Ще коли я була студенткою зайнялася пошуком роботи і на щастя потрібна мені вакансія знайшлася!

В силу різних причин і труднощів нинішньої ситуації в нашій країні зараз я працюю на ДП “Бджільнянський спиртовий завод”, обіймаю посаду головного економіста підприємства. В процесі своєї трудової діяльності досить часто займаюся питаннями з організації ведення економіки підприємства та кадровими питаннями. Отримані знання доводилося застосовувати неодноразово. Це прекрасно підтверджує, що отримана база знань в університеті з економіки, фінансів, маркетингу, планування, інформатики безцінні в будь-якій області.

Хочеться сказати і про Уманський національний університет садівництва. Я безмежно вдячна всім людям, які займалися організацією нашого навчання, всьому викладацькому складу нашої кафедри і його завідувачеві Семенді Д.К., який був наставником моєї дипломної роботи,  і співробітникам деканату, людям, які не тільки подарували мені безцінний досвід і знання, а й виховали мене як особистість. Прикладаю неймовірні зусилля для того, щоб не вдаватися в подробиці прожитих студентських років! Щиро рада за всіх тих, хто зупинить свій вибір, як і я, на Уманському національному університеті садівництва. Вам належить прекрасний життєвий шлях!

 З поваго, Вікторія Білокінь

Головний економіст ДП “Бджільнянський спиртовий завод”