ОголошенняЧитати повністю

Оголошення

16 березня 2017 р. Відбудеться науковий семінар «Актуальні проблеми економіки» на тему «Держава, бізнес та громада у відродженні села».

01.03.2017
Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Економіка підприємства»Читати повністю

Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Економіка підприємства»

28 лютого в Уманському національному університеті садівництва відбулося урочисте вручення дипломів магістрам денної форми навчання спеціальності 8.03050401 «Економіка підприємства» – випускникам 2017 року.

22.02.2017
Відбувся захист дипломних робіт спеціальності «Економіка підприємства»Читати повністю

Відбувся захист дипломних робіт спеціальності «Економіка підприємства»

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт студентів зі спеціальності «Економіка підприємства»

02.12.2016
Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»Читати повністю

Студенти УНУС відвідали Міжнародну виставку «Fresh Business Expo»

Студенти факультету Економіки і підприємництва Уманського НУС відвідали Міжнародну виставку "FRESH BUSINESS EXPO 2016" присвячену технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції України та СНД.

02.12.2016
Наукова та інноваційна  діяльність кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

Наукова та інноваційна діяльність кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Інформація про наукову та інноваційну діяльність кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності за 2016 рік

17.11.2016
Вітаємо з нагородженням Почесною грамотою Черкаської обласної Ради професора Дмитра Костянтиновича Семенду!Читати повністю

З нагоди святкування Дня працівника сільського господарства в Уманському національному університеті садівництва вручили Почесну грамоту Черкаської обласної Ради завідувачу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, професору, заслуженому працівнику сільського господарства України Дмитру Костянтиновичу Семенді.