19.10.2017
Сучасні освітні стандарти при підготовці фахівців з підприємництва,  торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

Сучасні освітні стандарти при підготовці фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З метою формування професійної компетенції у студентів особлива роль викладачами кафедри приділяється зустрічам з практиками. Cвоїм професійним та життєвим досвідом під час наукового гуртка 11 жовтня 2017 року на тему: «Проблеми та перспективи обігу земель сільськогосподарського призначення в Україні» ділилися справжні професіонали.

18.10.2017
Софіївська осінь – очей зачарування!Читати повністю

Софіївська осінь – очей зачарування!

17.10.2017 року куратор 11-пт групи Олена Семенда організувала екскурсію для студентів-першокурсників спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність з метою ознайомлення з історичними подіями парку «Софіївка».

15.10.2017
Громадянський обов’язок кожного українця - допомогти та  підтримати бійців АТОЧитати повністю

Громадянський обов’язок кожного українця - допомогти та підтримати бійців АТО

В рамках акції "Допоможи українському військовому" студентами 11-пт групи були зібрані миючі засоби, теплі речі, домашня консервація та ін., що згодом доставлять у зону АТО.

Допоможи українському військовомуЧитати повністю

Допоможи українському військовому

В рамках акції "Допоможи українському військовому" студентами 41-еп групи були зібрані кошти, пральний порошок, теплі речі, консервація та ін., що пізніше буде відвезено у зону АТО.

Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я, успіху і щастя!Читати повністю

Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я, успіху і щастя!

Одним із основних напрямів виховної роботи з молоддю в Уманському національному університеті садівництва є активна популяризація здорового способу життя та занять спортом. Студенти-першокурсники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стали учасниками свята, присвяченого спорту, здоров’ю та дружбі, яке відзначалося в Білогрудівському лісі.

Студенти УНУС в світі історичної спадщини УманщиниЧитати повністю

Студенти УНУС в світі історичної спадщини Уманщини

20 вересня 2017 р. студенти-першокурсники УНУС зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», де було проведено екскурсію «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря».