Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову!Читати повністю

Успішний розвиток суспільства – у вмінні знаходити спільну мову!

Студенти 21-пт групи приймали участь у психологічному тренінгу, який проводився практичним психологом університету Валентиною Мазуренко з участю куратора Олени Семенди.

18.03.2019
Інноваційний розвиток свинарства сьогодні обговорено на науковому семінарі на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

З метою формування професійної компетенції у студентів 18 березня 2019 року викладачами кафедри в черговий раз було організовано зустріч з професіоналом-практиком – Оксаною Юрченко – Президентом Асоціації «Свинарі України», яка не зважаючи на свій статус та досвід роботи в аграрній галузі економіки, здобуває другу вищу освіту саме за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» в стінах нашого університету.

06.03.2019
Виховна година «Уманському національному університету садівництва - 175»Читати повністю

Виховна година «Уманському національному університету садівництва - 175»

Напередодні святкування 175-річчя університету куратори 11-пт та 11-к-пт груп, кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національному університеті садівництва Інна Чернега та Сергій Соколюк організували виховну годину у музеї університету для студентів факультету економіки і підприємництва спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з метою ознайомлення з історією та традиціями навчального закладу.

Студентський корпоративЧитати повністю

Студентський корпоратив

Під час святкування новорічного корпоративу, незважаючи на напружений сесійний період, студенти забули про проблеми, турботи, поринули в атмосферу веселощів і приємних емоцій, щоб запастися позитивною енергією на весь майбутній рік!

Duplicate of Cвяткування ювілею рідного міста УманіЧитати повністю

Duplicate of Cвяткування ювілею рідного міста Умані

З ювілеєм, наше славне місто, тебе вітає урочисто Уманський національний університет садівництва!

Крокуймо за ЛідерамиЧитати повністю

Крокуймо за Лідерами

Організовуючи конкурс «Студентський лідер факультету економіки і підприємництва – 2019», Уманський національний університет садівництва надає можливості студентам для саморозвитку й розкриття наукових, спортивних і творчих талантів.