07.05.2018
Студенти-першокурсники долучились до плетіння сіток для бійців АТО!Читати повністю

Студенти-першокурсники долучились до плетіння сіток для бійців АТО!

Приєднатися до людей доброї волі – стати волонтерами – вирішили студенти 11-пт групи: Зайчук Євгеній, Горбенко Юрій, Сікорський Богдан, Поштарюк Ірина, Руденко Ліля, Турчак Антон, Букатиський Назарій. Працювали з великим ентузіазмом два дні, вміло переплітаючи тканину у вічка сітки.

03.05.2018
Про нас пишуть у Джулинській газетіЧитати повністю

Про нас пишуть у Джулинській газеті

В Уманському національному університеті садівництва 19 квітня 2018 року відбувся урочистий День відкритих дверей. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти УНУС гостинно зустріли учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району.

26.04.2018
Секційне засідання студентської конференції на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

25 квітня 2018 р. відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція приурочена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. Після закінчення пленарного засідання студенти спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність продовжили доповідали про результати наукових досліджень на секційному засіданні, що проводилось на кафедрі.

26.04.2018
Формування професійної компетенції при підготовці фахівців з підприємництва,  торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

Формування професійної компетенції при підготовці фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З метою формування професійної компетенції у студентів 18 квітня 2018 року викладачами кафедри в черговий раз було організовано науковий семінар на тему: «Об’єднання сільських громад: проблеми і перспективи розвитку соціальної інфраструктури села».

16.04.2018
Стань успішним фахівцем в Уманському національному університеті садівництваЧитати повністю

Стань успішним фахівцем в Уманському національному університеті садівництва

Відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Сергія Соколюка та старшого викладача кафедри Оксани Тупчій з учнями одинадцятого класу Шляхівської, Джулинської, Устянської, Великокиріївської, Флоринської, Яланецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області.

16.04.2018
Майбутні абітурієнти завітали на кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності тісно співпрацюють з коледжами.