12.06.2017
Вперше відбувся захист дипломних робіт спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"Читати повністю

12 червня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист дипломних робіт спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференціяЧитати повністю

Відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція

5-6 квітня 2017 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в рамках Всеукраїнської наукової студентської конференції присвяченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича в Уманському національному університеті садівництва було проведено засідання секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Оголошення

5-6 квітня 2017 р. відбудеться Всеукраїнська наукова студентська конференція присвячена 160–річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича по секції кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

22.03.2017
Боротьба з туберкульозом в УкраїніЧитати повністю

Боротьба з туберкульозом в Україні

21 березня 2017 року відбулася виховна година на тему «Боротьба з туберкульозом в Україні» на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Держава, бізнес та громада у відродженні селаЧитати повністю

Держава, бізнес та громада у відродженні села

16 березня 2017 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбувся науковий семінар «Актуальні проблеми АПК» на тему «Держава, бізнес та громада у відродженні села».