10.12.2017
Проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

У І турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», який проводився 30 листопада 2017 року на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності УНУС взяли участь 22 студенти ІV-V курсів факультету економіки і підприємництва.

30.11.2017
Результати роботи експертної комісії МОН України з проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»Читати повністю

Експертна комісія вважає, що в Уманському національному університеті садівництва витримані всі вимоги щодо акредитації підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

18.11.2017
Майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей Уманського НУСЧитати повністю

Майбутні абітурієнти завітали на День відкритих дверей Уманського НУС

В Уманському національному університеті садівництва 17 листопада 2017 року відбувся урочистий День відкритих дверей. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та студенти УНУС гостинно зустріли учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бершадського району.

НАШЕ ПЕРШЕ СВЯТО «ДЕНЬ СТУДЕНТА»Читати повністю

НАШЕ ПЕРШЕ СВЯТО «ДЕНЬ СТУДЕНТА»

Студенти 11-пт групи вперше в своєму житті відзначали свято «День студента», яке в усьому світі прийнято святкувати 17 листопада.