12.11.2017
Зустріч викладачів кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності з майбутніми абітурієнтами Гайворонського району Кіровоградської областіЧитати повністю

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи УНУС викладачі кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Олександр Непочатенко та Оксана Тупчій відвідали загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів с. Салькове, c. Могильне, с. Чемерпіль, с. Червоне, смт. Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

12.11.2017
ВІВАТ, ФУТБОЛІСТИ!Читати повністю

ВІВАТ, ФУТБОЛІСТИ!

Колектив викладачів, співробітників і студентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Уманського національного університету садівництва щиро і сердечно вітає переможців!

08.11.2017
Вітаємо з Днем народження!!!Читати повністю

Вітаємо з Днем народження!!!

Вітаємо професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, заслуженого працівника сільського господарства України Дмитра Костянтиновича Семенду з Днем народження!

07.11.2017
Науково-дослідна діяльність кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЧитати повністю

На основі затвердженого плану НДР між ТОВ «Дубова» (керівник Матерянський А.М.) та Уманським національним університетом садівництва був укладений договір на проведення науково-дослідної роботи. Успішно виконали науково-дослідну роботу професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Дмитро Семенда і викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Оксана Тупчій.

25.10.2017
Профорієнтаційна робота Читати повністю

Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності тісно співпрацюють з коледжами.

19.10.2017
Відбувся захист дипломних робіт студентів заочної форми навчанняЧитати повністю

Відбувся захист дипломних робіт студентів заочної форми навчання

18 жовтня 2017 року в Уманському НУС відбувся захист дипломних робіт студентів 7 курсу факультету економіки і підприємництва заочної форми навчання спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ОР «Спеціаліст».