Святкування Дня підприємця-2020Читати повністю

Святкування Дня підприємця-2020

07 вересня 2020 року відбулося святкування професійного Дня підприємця України на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності УНУС. Формат свята – знайомство першокурсників-підприємців з особливостями майбутньої професії, діалог зі студентами старших курсів та викладачами кафедри, які щиро поділилися з секретами їх життєвого професійного успіху.

07.09.2020
Підприємництво - рушійний механізм економіки!Читати повністю

Підприємництво - рушійний механізм економіки!

Підприємці в усіх країнах вважаються головним рушійним механізмом економіки. Саме вони примудряються накривати своїм ентузіазмом майже всі галузі економіки, працювати і в виробництві, і в сфері послуг, і в торгівлі, і навіть в посередництві. І, безумовно, вони потребують підтримки та поваги.

07.09.2020
ЗАВДАННЯ ПІДПРИЄМЦЯ – ОПТИМІЗУВАТИ ВИТРАТИ І СКОРОТИТИ ЧАС ПРИБУТТЯ ВАНТАЖУЧитати повністю

ЗАВДАННЯ ПІДПРИЄМЦЯ – ОПТИМІЗУВАТИ ВИТРАТИ І СКОРОТИТИ ЧАС ПРИБУТТЯ ВАНТАЖУ

4 вересня 2020 року викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності проведено науковий семінар «Актуальні проблеми АПК на сучасному етапі» на базі ТОВ «Укрзернотрейд Макс» на тему: «Логістика та її роль у реалізації продукції». У зустрічі брали участь директор ТОВ «Укрзернотрейд Макс» Олександр Люлька, випусник Уманського національного університету 2012 р. та викладачі кафедри.

18.08.2020
Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.002Читати повністю

Відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.002

14 серпня 2020 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.002 Уманського національного університету садівництва з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Новицького Ігоря Валерійовича за темою «Механізми інтегрованого розвитку підприємств зернопродуктового підкомплексу» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 Управління та адміністрування за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

03.07.2020
ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!Читати повністю

ВІТАЄМО СОКОЛЮКА СЕРГІЯ ЮРІЙОВИЧА ІЗ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає завідувача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидата економічних наук, доцента Соколюка Сергія Юрійовича з успішним захистом докторської дисертації.

25.06.2020
Вітаємо з успішним складанням комплексного екзамену за фахом та присвоєнням кваліфікації бакалавра!Читати повністю

17-19 червня відбулися комплексні екзамени за фахом для атестації здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва за напрямом підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» та за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у відповідності з нормативними актами Міністерства освіти і науки України, рішеннями Вчених рад університету та факультету.